Akademia Profesjonalistów GAZUNO

Seria bezpłatnych webinarów dedykowana projektantom i audytorom energetycznym

Harmonogram webinarów

19 września 2023

Godzina

10:00

Czas trwania

60 minut

Jak najłatwiej wprowadzić zieloną energię i odejść od węgla? Jak przeprowadzać termomodernizację w oparciu o OZE i uzyskać wysoką efektywność energetyczną? To główne zagadnienia nadchodzącego webinaru.

Webinar poprowadzą: Mariusz Marszałkowski specjalista ds. bezpieczeństwa i rynku gazu, redaktor naczelny Polon.pl oraz Piotr Langowski, dyrektor zarządzający GAZUNO.

Mariusz Marszałkowski opowie m.in o aktualnej sytuacji z gazem na świecie, a Piotr Langowski z o polskich przykładach udanej dekarbonizacji. Eksperci odpowiedzą też na Państwa pytania, które będą pojawiać się na żywo.

Prezent dla uczestników: do pobrania bonusowy materiał o dekarbonizacji w polskich warunkach.

17 października 2023

Godzina

10:00

Czas trwania

60 minut

Więcej informacji wkrótce. Tymczasem zapraszamy do artykułu dotyczącego automatyki dedykowanej: https://www.gazuno.pl/blog/w-czym-automatyka-dedykowana-moze-pomoc-wlascicielowi-obiektu/

16 listopada 2023

Godzina

10:00

Czas trwania

60 minut

Więcej informacji wkrótce.

19 grudnia 2023

Godzina

10:00

Czas trwania

60 minut

Więcej informacji wkrótce.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się

o nadchodzących webinarach?

Zapisz się na Akademię Profesjonalistów GAZUNO, raz w miesiącu będziesz dostawać informację o zbliżającym się spotkaniu i możliwości wcześniejszego zapisu.

Aktualna wiedza, która ułatwia codzienną pracę projektantów i audytorów energetycznych

­­Akademia Profesjonalistów GAZUNO to seria bezpłatnych webinarów prowadzona przez specjalistów z branży.
Na przestrzeni lat wokół zagadnień prawa, warunków technicznych i samego projektowania pojawiło się wiele mitów – Akademia Profesjonalistów GAZUNO powstała po to, aby je obalić.

Podczas spotkań online dzielimy się aktualną wiedzą prawną, rzetelnymi informacjami z branży i doświadczeniem z przeprowadzonych inwestycji.